pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 27 czerwca 2019
  • wyświetleń: 4498

Burmistrz Dariusz Skrobol otrzymał absolutorium

Rada Miejska udzieliła burmistrzowi Dariuszowi Skrobolowi absolutorium. W głosowaniu udział wzięło 21 radnych. Za przyjęciem uchwały opowiedziało się 19 radnych, dwóch wstrzymało się od głosu. Nie było głosów przeciw.

Sesja Rady Miejskiej w Pszczynie - 27.06.2019
Burmistrz Dariusz Skrobol · fot.


Zanim Rada Miejska głosowała nad udzieleniem absolutorium burmistrz przedstawił szczegóły związane z przygotowaniem "Raportu o stanie gminy" To dokument, w którym znalazły się informacje o sytuacji finansowej, inwestycjach, a także działaniach Urzędu Miejskiego w 2018 roku.

Podczas sesji podjęto również uchwałę w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego gminy Pszczyna oraz sprawozdania z wykonania budżetu gminy Pszczyna za rok 2018

- Chciałem podziękować w imieniu swoim oraz całego mojego zespołu - powiedział burmistrz Dariusz Skrobol, który dziękował również składowi byłej i obecnej Rady Miejskiej.

Sesja Rady Miejskiej w Pszczynie - 27.06.2019
Gratulacje burmistrzowi złożyła starosta Barbara Bandoła · fot.


Na sesji obecna była również Barbara Bandoła, starosta pszczyński, która pogratulowała burmistrzowi i podziękowała za współpracę z Powiatem Pszczyńskim.

Zapis sesji Rady Miejskiej - 27.06.2019:

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA