pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 3 czerwca 2019
  • wyświetleń: 9193

[FOTO] Niespokojny weekend na drogach powiatu pszczyńskiego

Na brak pracy w miniony weekend nie narzekały służby ratunkowe z naszego regionu. Ten weekend nie należał do spokojnych. Doszło do kilkunastu kolizji, a w niedzielne po południe na DK-1 spłonął samochód.

Kolizja Opla i Seata w Pawłowicach - 2.06.2019 · fot.


Pocieszającym jest fakt, że nie ma informacji o osobach poważnie rannych. Najgroźniej wyglądało zderzenie Seata i Opla, do którego doszło w niedzielę na ul. Zjednoczenia w Pawłowicach (na skrzyżowaniu przy stacji Orlen). Tam do szpitala przewieziono pasażerkę Seata, ale na szczęście kobiecie nic poważnego się nie stało. Policjanci ukarali sprawcę (kierowca Seata) mandatem karnym.

k
Pożar samochodu osobowego na DK-1 w Pszczynie - 2.06.2019 · fot.


W niedzielę po południu na DK-1 nieopodal salonu Skody doszło do pożaru samochodu osobowego. Kierowca i pasażerowie zdążyli oddalić się na bezpieczną odległość. Mimo błyskawicznej interwencji straży pożarnej z auta niewiele zostało.

Do groźnie wyglądających kolizji doszło także na DK-1 w Kobiórze i Goczałkowicach-Zdroju, a także na skrzyżowaniu Rybnickiej z Cegielnianą w Pszczynie.

k
Kolizja na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 3.06.2019 · fot.

sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA