pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 3 grudnia 2016
  • wyświetleń: 6231

"Stacja 0: Iskra" - nowy pokój zagadek w Cinema Escape

Po sukcesie pierwszej gry pt. "Mayhem", właściciele pszczyńskiego Cinema Escape zmienili wystrój kina i zapraszają chętnych do udziału w nowym zagadkowym projekcie "Stacja 0: Iskra".

"Stacja 0: Iskra" - pokój zagadek w Cinema Escape
"Stacja 0: Iskra" - nowy pokój zagadek w Cinema Escape · fot.


Po dwudziestu dniach rewolucji ukończony został nowy pokój w Cinema Escape. Właściciele wprowadzają również angielską wersję językową "Stacji 0: Iskra". Nowa gra przeszła już pierwsze próby: - testy poszły wyśmienicie, a obie grupy wyszły z pokoju bardzo zadowolone. Pojawiła się nawet opinia, że Stacja Iskra jest lepsza niż Projekt Mayhem, co jest dla nas wielkim sukcesem. Serdecznie zapraszamy do zabawy - zachęcają właściciele.

Opis pokoju "Stacja 0: Iskra"Jesteście rozbitkami na tajemniczej wyspie. Szukając pomocy natrafiliście na opuszczony budynek, który służył jako stacja kontroli elektrowni Inicjatywy DHARMA - kontrowersyjnego projektu badawczego z lat 70’. Protokół bezpieczeństwa wymagał od pracowników wprowadzenia serii zabezpieczeń wszystkich sektorów stacji. Złamanie ich to Wasza jedyna szansa, by dotrzeć do sektora komunikacji i połączyć się ze światem zewnętrznym.

Zasilanie awaryjne wystarcza tylko na 60 minut. Czy zdążycie wezwać pomoc?


"Stacja 0: Iskra" - pokój zagadek w Cinema Escape
"Stacja 0: Iskra" - nowy pokój zagadek w Cinema Escape · fot.


Koszt gry wynosi 110 złotych od całej grupy (2-6 osób). Godziny rezerwacji pozostały bez zmian, tj. poniedziałek, wtorek, czwartek 16.30-21.30 oraz piątek, sobota, niedziela 13.00-23.00. Szczegóły dotyczące projektu oraz możliwości rezerwacji dostępne są na stronie: www.cinemaescape.pl.

"Stacja 0: Iskra"

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA