pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 28 listopada 2015
  • 9 grudnia 2015
  • wyświetleń: 21938

TV: Urzędnicy w niecodziennej roli

Tego jeszcze w Pszczynie nie było. Osoby, które na co dzień znacie z urzędów, szkół, instytucji wcieliły się w rolę aktorów. Przebrani w śląskie stroje zaprezentowali wczoraj na deskach PCKulu "Herody pszczyńskie" na motywach tekstu Alojzego Lysko. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego niecodziennego widowiska, a także na materiał wideo.

Gala Wolontariatu oraz "Herody pszczyńskie" w PCKul - 07.12.2015 · fot.


W spektaklu wystąpili m.in. starosta pszczyński Paweł Sadza, burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, przewodnicząca Rady Powiatu Pszczyńskiego Barbara Bandoła, przewodniczący Rady Miejskiej w Pszczynie Leszek Szczotka, radni, dyrektorzy szkół oraz jednostek pomocniczych Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego w Pszczynie.Spektakl, w wykonaniu pszczyńskich urzędników, był zwieńczeniem Gali Wolontariatu. W sali Pszczyńskiego Centrum Kultury nagrodzono więc lokalnych społeczników.

Gala Wolontariatu oraz "Herody pszczyńskie" w PCKul - 07.12.2015
Podczas Gali Wolontariatu wręczono statuetki Super Wolontariusza · fot.


Statuetki Super Wolontariusza otrzymali: Dietlinda Tulaja, Bogusława Waliczek, Renata Waliczek, Józefa Waliczek, Kazimierz Mianowski, Renata Kania, Monika Kubica, Joanna Rozmus-Cader, Jolanta Wanot, Zofia Siwy, Lucyna Piłot, Anna Dalka, Joanna Kania, Jadwiga Hołownia, Ewa Konior, Anna Harazin, Wychowankowie Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Pszczynie - Łące wraz z wychowawcą Grzegorzem Maćkowskim.

Gala Wolontariatu oraz "Herody pszczyńskie" w PCKul - 07.12.2015
Inicjatorką Gali Wolontariatu jest radna Marcelina Leki. · fot.


43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104551

ups, BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA