pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 1 listopada 2015
  • wyświetleń: 1652

IV liga: Nic nie może wiecznie trwać

Seria meczów bez porażki pszczyńskiej Iskry zatrzymała się na liczbie 9 i niestety dobiegła końca. W sobotnie popołudnie w meczu na szczycie Iskra jedna bramką przegrała w Łaziskach.

IV liga: KS Polonia Łaziska - MKS Iskra Pszczyna 31.10.2015 · fot.


W pierwszej odsłonie mecz był wyrównany i na dobrą sprawę ani jedna ani druga drużyna nie wypracowała sobie 100% sytuacji. Mimo to bliscy zdobycia bramki byli gospodarze ale w 27 minucie gry po rzucie wonnym z pomocą Rakowskiemu przyszła poprzeczka.

Po zmianie stron niewiele się zmieniło. Gra toczyła się głównie w środkowej części boiska i sytuacji bramkowych nie było zbyt wiele. Decydujące o losach meczu fragmenty rozegrały się w 79 minucie gry. Wówczas to po serii rzutów rożnych łaziszczanie wreszcie znaleźli lukę w pszczyńskiej defensywie a zgrana piłka na drugi metr do Mazurka, który głową pokonał Rakowskiego.

W końcówce spotkania odważniej zaatakował Iskra, ale nie zdołała wykończyć swoich akcji celnym uderzeniem na bramkę. Z kolei w 90 minucie gry Polonia mogła podwyższyć prowadzenie, ale po raz drugi pszczynianom pomogła poprzeczka. Kilkadziesiąt sekund później sędzia odgwizdał koniec.

KS Polonia Łaziska Górne - MKS Iskra Pszczyna 1:0 (0:0)
bramka: 1:0 Mateusz Mazurek (79.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Radosław Rakowski, Bartłomiej Grabczyński (51.Paweł Zjawiński), Jacek Biedrzycki, Konrad Kowaliczek, Mateusz Włodarczak, Michał Prusek (73. Andrzej Żur), Kacper Żupa, Adam Maślorz, Dawid Stramski, Kamil Żemła (87. Wojciech Dragon), Artur Cybulski.

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA