pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 24 października 2015
  • wyświetleń: 10463

Marcin Staszek w kolejnym etapie!

W sobotę w telewizyjnej "Dwójce", w programie The Voice of Poland, po raz drugi zaprezentował się mieszkaniec Ćwiklic - Marcin Staszek. Bitwa stoczona z Bartkiem Staniszewskim została wygrana, więc Marcina zobaczymy w kolejnych odcinkach programu!



Podczas castingu Marcin Staszek zaprezentował utwór "She's So High". Jego wykonanie spodobało się zarówno Andrzejowi Piasecznemu, jak i Tomsonowi i Baronowi. Za swojego mentora mieszkaniec Ćwiklic wybrał jednak Piaska, pod którego okiem przygotowywał się do sobotniej Bitwy.

Marcin Staszek
Marcin Staszek (z lewej) przeszedł do kolejnego etapu programu The Voice of Poland · fot.


Na jego rywala Andrzej wybrał Bartka Staniszewskiego. Wokaliści zaprezentowali się w utworze pt. "Ghost Town" , który wywołał mieszane uczucia wśród jurorów. Baron i Tomson oraz Marysia Sadowska oddali swój głos na Marcina. Edyta Górniak bardziej doceniła jednak umiejętności Bartka Staniszewskiego. Ostateczny głos należał jednak do trenera, Andrzeja Piasecznego, który do finału zabrał ze sobą Marcina.

Marcin Staszek
Marcin Staszek · fot.


Zwycięzca programu otrzyma tytuł The Voice of Poland - Najlepszy Głos oraz nagrodę - kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska.

Bitwa Marcina na stronie - voice.tvp.pl
Profil Marcina na Facebooku - www.facebook.com/staszekmarcin91

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA