pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 31 sierpnia 2015
  • 11 września 2015
  • wyświetleń: 7786

Piąty koncert na Bankowej - zdjęcia

W czwartek, 10 września na Bankowej odbył się piąty już koncert w ramach akcji Bankowa Street Live. Wystąpi zespół "Granatowy prawie czarny".

Koncert zespołu "Granatowy prawie czarny" w ramach Bankowa Street Live - 10.09.2015 · fot.


"Granatowy prawie czarny" to formacja muzyczno-poetycka rozciągnięta między bytkowską wieżą telewizyjną przez przełom Czarnej Przemszy, na mętkowskich lasach kończąc. Przesadna poezja uzależnień ubrana w przygnębiającą, elektroniczną modern music opartą na brzmieniu klawiszy i programowanych bitach. Pionierzy nurtu "deszcz metal" zafascynowani twinpeaksowym lasem i zapachem niewychodzenia z domu. Otuleni w średnie tempo i technomelancholię pożyczonych syntezatorów

Bankowa Street Live to prokulturalna inicjatywa trzech lokali działających w Pszczynie na ulicy Bankowej, wspierana przez Pszczyńskie Centrum Kultury. Sztamfer Burger Bar, którego właściciele są artystami i muzykami, Punkt "G"astronomiczny - współorganizator festiwalu kulinarnego Chochla i Champions Bar - współorganizator muzycznego projektu Warka wraz z PCK-ulem postanowili połączyć siły i natchnąć ul. Bankową w Pszczynie muzyką i to żywą! Stworzyć miejsce na wzór ulicy Mariackiej w Katowicach.

Ta część ulicy Bankowej jest zamknięta w czasie koncertównew, BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA