pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 18 maja 2015
  • 19 maja 2015
  • wyświetleń: 2395

XI Rajd Rowerowy - zdjęcia

W sobotę, 9 maja członkowie Uczniowskiego Klubu Sportowo - Turystycznego "Diablak" wzięli czynny udział w XI Rajdzie Rowerowym "Poznajemy okolice Jeziora Goczałkowickiego".

XI Rajd Rowerowy „Poznajemy okolice Jeziora Goczałkowickiego” - 9.05.2015 · fot.


Jak co roku, aby aktywnie spędzić czas wybrana została najdłuższa, bo 65-kilometrowa trasa rowerowa. 12-osobowa grupa klubowiczów wyjechała z Pszczyny i przez takie miejscowości, jak: Goczałkowice-Zdrój, Zabrzeg, Pierściec, Iłownica, Skoczów, Strumień dotarła do Wisły Wielkiej, gdzie odbyło się podsumowanie rajdu organizowanego przez Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej.

Obecnie działalność Uczniowskiego Klubu Sportowo-Turystycznego "Diablak" koncentruje się głównie na organizacji wycieczek górskich dla młodzieży i dorosłych, których uczestnikami, coraz częściej są całe rodziny. Organizujemy również zajęcia na ściance wspinaczkowej. Nasza działalność doskonale integruje ze sobą "pokolenia". W trakcie wycieczek i zajęć wszyscy uczestnicy traktowani są z równym szacunkiem i uwagą. Również turystyka rowerowa jest ważnym aspektem naszej działalności.

Na lipiec zaplanowany jest 5-dniowy obóz rowerowy, którego głównym celem będzie poznanie zamków i warowni jurajskich. Ważną kwestią w naszej działalność jest ścisła współpraca z władzami Powiatu i Gminy, współpracujemy również z pszczyńskimi placówkami oświatowymi, głównie z Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej.

Serdecznie zapraszamy na najbliższą organizowaną przez Klub wycieczkę górską, która odbędzie się 24 maja, a wszystkie szczegóły znajdują się na naszej stronie: www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl

43-200 Pszczyna
ul. 3 Maja 7

kom. 0504032040
kom. 0609555369

Agnieszka i Artur Wojciechowie / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA