pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 30 listopada 2012
  • 12 grudnia 2012
  • wyświetleń: 5480

TV: Grand Prix w Piłce Ręcznej

Sporo emocji dostarczył finałowy turniej Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w Piłce Ręcznej, który został rozegrany w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. W trzecim turnieju wygrała Czantoria Ustroń, ale cały cykl zakończył się triumfem Bielszczan, którzy z rąk Starosty Pszczyńskiego Pawła Sadzy odebrali główne trofeum.

Do trzeciego turnieju zgłosiło się dziewięć ekip, dlatego tym razem cała stawka została podzielona na trzy grupy po trzy zespoły. W II fazie, decydującej o miejscach, drużyny również rywalizowały w grupach trzyzespołowych, do których trafiały w zależności od zajętego wcześniej miejsca. Każdy mecz był więc bardzo ważny i już pierwsze spotkanie pokazało, że będą to bardzo zacięte zawody.Klasyfikacja końcowa III turnieju w ramach Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w Piłce Ręcznej:
1. Czantoria Ustroń, 2. KS Goczałkowice, 3. HT Purple Roller, 4. Bielszczanie, 5. Handball Team POSiR, 6. Koxx Team Bystra, 7. Strzemieszyce Team, 8. Euro Gast, 9. Old Stars Gim Bystra Team.
Wyróżnieni zawodnicy: Damian Wawrzyczek (KS Goczałkowice), Sebastian Pękała (HT Purple Roller).

Klasyfikacja generalna Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w Piłce Ręcznej 2012:
1. Bielszczanie, 2. Czantoria Ustroń, 3. KS Goczałkowice, 4. Strzemieszyce Team, 5. HT Purple Roller Pszczyna, 6. Handball Team POSiR Pszczyna, 7. Koxx Team Bystra, 8. Old Stars Gim Bystra Team, 9. Euro Gast Pszczyna, 10. Młodzi Gniewni Strumień.
Najlepsza zawodniczka: Katarzyna Szewczyk (Old Stars Gim Bystra Team)
Najlepszy bramkarz: Daniel Czyżak (Bielszczanie)
Najlepszy zawodnik: Mateusz Obetkon (KS Goczałkowice).

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 5a

tel. 32 210 55 00

new, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA