pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 20 sierpnia 2012
  • 29 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 33303

TV: Chcą odwołania Straży - wideo

Na pszczyńskim Rynku (obok wejścia do parku) zbierane były podpisy pod inicjatywą przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania straży miejskiej. Organizatorzy mają 60 dni, by zebrać ich pięć tysięcy. W sobotę pod inicjatywą podpisało się około 400 osób, do środy zebrano blisko tysiąc podpisów.Straż Miejska, KNP
Powiadomienie złożone w Urzędzie Miejskim · fot.


Lista poparcia inicjatywy odwołania Straży Miejskiej

Zbiórka podpisów jest organizowana przez Kongres Nowej Prawicy Oddział Bielsko-Biała. Była ona poprzedzona złożeniem odpowiedniego powiadomienia do Urzędu Miasta Pszczyna o inicjatywie referendalnej.

Do zebrania 5000 podpisów organizatorzy mają 60 dni. Stanowi to ponad 10% mieszkańców uprawnionych do głosowania. Wówczas ogłoszone zostanie referendum. W nim z kolei musi wziąć udział 30% mieszkańców uprawnionych do głosowania (około 15 tysięcy osób).

W międzyczasie zachęcamy czytelników pless.pl do oddawania głosów w ankiecie, w której pytamy o Wasze zdanie w tym temacie.

Koordynatorem akcji jest Leszek Janosz z Kongresu Nowej Prawicy (tel. 791-190-606, leszek.janosz@nowaprawica.org.pl).

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.