pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 8 sierpnia 2012
  • 17 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 8190

Dni Pszczyny: od 2001 do 2012!

Kilkadziesiąt wiadomości, tysiące wspaniałych zdjęć, kilkanaście niepowtarzalnych materiałów wideo - co roku relacjonujemy dla Was największą imprezę w mieście. Podobnie jak w poprzednich edycjach, także teraz portal pless.pl jest jej patronem medialnym. Dziś prezentujemy olbrzymie archiwum wiadomości związanych z tym wydarzeniem!Na portalu pless.pl znajdziecie najbogatsze archiwum Dni Pszczyny od 2001 roku. To jedyne takie miejsce w internecie, gdzie znajduje się tak wiele informacji z ostatnich 11 lat koncertów (i nie tylko!) w pszczyńskim parku.

Kto pamięta, kiedy na scenie wystąpiła Kasia Kowalska, kiedy zagrały zespoły Hey, Dżem i De Mono? Bawiliście się na koncertach Varius Manx, T.Love lub Voo Voo? Śpiewaliście pod sceną piosenki Ryszarda Rynkowskiego, Kombii, Akurat lub Myslovitz? A może najbardziej zapadły Wam w pamięć występy Kayah, Urszuli i Maryli Rodowicz?

Dni Pszczyny to także emocjonujące wydarzenia sportowe. Turnieje piłkarskie, siatkarskie i koszykarskie, plenerowe turnieje badmintona, pokazy kolarstwa ekstremalnego i regaty żeglarskie. Co roku sportowcy w kilku konkurencjach walczą o Puchar Burmistrza Pszczyny! Wiecie kto zwyciężył w turnieju piłkarskim i jak zagrały pszczyńskie siatkarki z PLKS?

Nie zapominajmy o imprezach towarzyszących: pokazach psów myśliwskich, konkursach sygnalistów, festiwalowi "Chochla" czy pokazach doświadczeń z fizyki.

Macie ochotę powspominać? Zanim na dobre rozpoczną się Dni Pszczyny 2012 zapraszamy Was w krótką podróż do przeszłości! Poniżej lista większości wiadomości związanych z Dniami Pszczyny od 2001 roku. Kto wie, może znajdziecie siebie lub znajomych na archiwalnych fotografiach?

Przy okazji zaprosiliśmy Was do głosowania w ankiecie: które dotychczasowe Dni Pszczyny był najlepsze? Klubowicze pless.pl oraz facebookowicze najwięcej głosów oddali na Dni Pszczyny 2009. Kilkanaście procent zagłosowano także za imprezą z 2007 roku.

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.