pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 22 lipca 2012
  • 6 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 9731

Kontener Designu w Pszczynie

Za nami:

Od 3 sierpnia na Rynku w Pszczynie ma miejsce niecodzienna wystawa - Śląski Mobilny Kontener Designu. Wyjątkowe eksponaty-produkty będzie można oglądać do 16 sierpnia w godzinach od 11.00 do 18.00.

Piętnaście produktów zaprojektowanych przez polskich projektantów. Piętnaście produktów, które zbliżają się do ideału, do Produktu Doskonałego. Wszystkie zgromadzone w jednym miejscu - w Mobilnym Kontenerze Designu, najnowszym zadaniu w ramach projektu Design Silesia. 

Kontener Designu w Pszczynie - 3-16.08.2012 · fot.


Design Silesia to projekt, który od początku powołania przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego ma na celu stworzenie pomostu pomiędzy projektantami, producentami i użytkownikami tak, by poprzez dobry design wspomóc rozwój regionu oraz śląskich przedsiębiorstw. Mobilny Kontener Designu jest w prostej linii rozwinięciem podstawowego celu. 

Producenci prezentowanych na tej specyficznej wystawie produktów już dawno przekonali się o tym, że warto inwestować w dobre projektowanie. Design przynosi bowiem profity: wzrasta sprzedaż produktów, powiększają się zyski, a zadowoleni użytkownicy przywiązują się do marki i chętnie sięgają po kolejne produkty.

Mobilny Kontener Designu to sygnał, że dobry design równa się wymiernym korzyściom dla wszystkich. To swoiste wyciągnięcie ręki z zaproszeniem: przyjdź, zobacz jak robią to inni i jak wielkie mają dzięki temu profity. To także zwrócenie uwagi na projektantów, wskazanie, że warto im zaufać i powierzyć swój produkt. Wreszcie, Mobilny Kontener Designu jest swoistym kierunkowskazem dla użytkowników: te rzeczy spełniają Twoje oczekiwania!

Dzięki tej inicjatywie przed mieszkańcami powiatu otwiera się szansa dotknięcia kultowego już dywanu zaprojektowanego przez Magdalenę Lubińską i Michała Kopaniszyna, który łączy ze sobą tradycję tkania na krosnach z nowoczesna techniką laserową. Można również samemu wypróbować najpiękniejsze oraz najbardziej wytrzymałe pieczątki na rynku, komfortowe krzesło tapicerowane czy wyglądające na nadmuchane taborety, które w rzeczywistości są ze stali. Nie lada atrakcją może być także siedzenie w niezwykle wygodnym fotelu mPosition, powstałym specjalnie na potrzeby pracy z laptopem.

Ponadto w kontenerach można również przyjrzeć się m.in. nowoczesnemu rowerowi, dwustronnej kurtce o podwójnym zastosowaniu - w wersji wspinaczkowej i miejskiej - ergonomicznemu skafandrowi płetwonurka czy estetycznym urnom, które wyglądem przypominają bardziej ceramiczne wazony.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.