pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 31 grudnia 2007
  • wyświetleń: 10725

Gdzie się bawić na Sylwestra?

Niektórzy już wyjechali, inni odliczają godziny i minuty do Nowego Roku. Jak co roku, 31 grudnia o północy znów w górę wystrzelą korki szampanów, a niebo rozświetlą sztuczne ognie. Gdzie te ostatnie minuty 2007 roku spędzimy?

Gdzie się bawić na Sylwestra?
Szampan już się chłodzi.


W Pszczynie Nowy Rok tradycyjnie zostanie przywitany w wielu lokalach. Niekiedy będą to uroczyste bale, w innym miejscu luźne imprezy rozrywkowe, część z nas spędzi Sylwestra u znajomych, nie zabraknie również osób, które pozostaną w domach lub ... w pracy.

W Pszczynie na zorganizowane imprezy zapraszają:

Restauracji Hawana

Impreza będzie odbywać się w klimatyzowanych salach. Cena od pary to 300 zł, a od osoby 160 zł. Rezerwacje pod numerem telefonu 691-671-336. Są jeszcze wolne miejsca!

Restauracja Starowiejska

Restauracja Starowiejska zaprasza na zabawę sylwestrową 2007/2008. Gwarantowana jest dobra zabawa wraz z atrakcyjnym menu. Szczególowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 032 210-43-82.

Hotel Zamkowy

W Hotelu Zamkowym noc sylwestrową będzie można spędzić z zespołem Dance. Atrakcją będzie także przejażdżka sańmi po parku z pochodniami. Dla wszystkich gości hotel przygotował specjalne rabaty cenowe na pokoje hotelowe.

Muzyczna Galeria

Muzyczna Galeria zaprasza na imprezę sylwestrową. Koszt zaproszenia wynosi 280zł od pary lub 150 zł od osoby.

Klub Taneczny 40-stka

Sylwester w towarzystwie zespołu muzycznego, oraz bogate menu i wystarczająca ilość napojów wyskokowych dostarczą niezapomnianych wrażeń!

Disco Weekend

Disco Weekend zaprasza na imprezę sylwestrową 2007/2008. Istnieje możliwość wykupienia zestawu w cenie 260 zł od pary lub zabawa bez wykupienia zestawu za 12 zł (Disco) i 15 zł (Club).

Dworek Pod Jemiołą

W Dworku Pod Jemiołą będzie organizowana impreza sylwestrowa już po raz trzeci. Będzie to szampańska zabawa obfitującą w wiele atrakcji. Koszt dwuosobowego zaproszenia wynosi 490 zł. Wszystkie miejsca zostały już zarezerwowane.

W Woli na imprezę sylwestrową zaprasza Pub Pizzeria Pokusa. Lokal gwarantuje bogate menu, wspaniałą oprawę muzyczną oraz miłą obsługę. Wszystko w cenie 230 zł od pary. Rezerwacji można dokonywać pod numrem telefonu (032)211-82-09.

W Goczałkowicach-Zdroju będzie można się pobawić w Złotej Podkowie. Tutaj jednak wszystkie zaproszenia na bal sylwestrowy zostały już sprzedane.

W Promincach tradycyjnie Sylwestra można spędzić w Zameczku Myśliwskim. W tym roku przy muzyce zespół Non Stop. Nowy Rok zostanie powitany sztucznymi ogniami i lampką wina musującego. Po północy dla chętnych dostępna będzie bryczka/sanie na przejażdżkę z pochodniami.

W Pawłowicach zabawę sylwestrową organizuje Dom Kultury Osiedle. Uczestnicy będą się bawić przy muzyce zespołu „Quarto”. Koszt wynosi 250 zł od pary.

Także w Pawłowicach Sylwestra będzie można spędzić pod chmurką. Stary Rok w tym miejscu pożegnamy z grupą New Angels. Tradycyjnie równo o północy zobaczymy pokaz sztucznych ogni, a potem rozlosowane zostaną nagrody. Impreza rozpocznie się o 23.00.

smm / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA