pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 30 grudnia 2007
  • wyświetleń: 10611

Świąteczny turniej siatkarski z PLKS

W niedzielę 30 grudnia przed godz. 16 w nowej hali sportowej Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Zamenhofa 5a zakończył się 3-dniowy turniej siatkówki kobiet o puchar Starosty Pszczyńskiego.

wynikiplks


Kapitanom drużyn biorącym udział w turnieju puchary wręczył Starosta Józef Tetla. Za przygotowanie takiej wspaniałej i ciekawej "uczty" sportowej należą się słowa uznania organizatorom w tym fundatorowi pucharów Staroście Józefowi Tetli, Dyrektorowi POSiR Maciejowi Stieberowi, a także Zarządowi PLKS. Zawodniczkom i ich trenerom należy podziękować za przeżycie mocnych sportowych wrażeń.

A.W.

Świąteczny turniej siatkarski z PLKS · fot.


-------------------------------------

Z końcem 2007 roku czeka wszystkich fanów siatkówki w Pszczynie niemała atrakcja. Od 28 do 30 grudnia w naszym mieście rozegrany zostanie Świąteczny Turniej piłki siatkowej kobiet o Puchar Starosty Pszczyńskiego.

W zawodach rozegranych w nowej hali sportowej POSiR przy ulicy Zamenhofa w Pszczynie wezmą udział: MOSiR Mysłowice, Sokół Chorzów, Skra Bełchatów, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz oczywiście PLKS Pszczyna.

Czy mecz przed własną publicznością doda skrzydeł naszym siatkarkom? Dla wszystkich, którzy chcieliby dopingować dziewczyny z Pszczyny wstęp na jeden dzień rozgrywek będzie wynosił: 3 zł (młodzież) lub 5 zł.

Terminarz rozgrywek:

28 grudnia - piątek:

15.30 Sokół Chorzów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
17.30 Skra Bełchatów - PLKS Pszczyna
19.30 MOSiR Mysłowice - Sokół Chorzów

29 grudnia - sobota

10.00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Skra Bełchatów
12.00 MOSiR Mysłowice - PLKS Pszczyna
16.30 Skra Bełchatów - MOSiR Mysłowice
18.30 PLKS Pszczyna - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

30 grudnia - niedziela:

10.00 Sokół Chorzów - Skra Bełchatów
12.00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - MOSiR Mysłowice
14.00 PLKS Pszczyna - Sokół Chorzów

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA