pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 18 grudnia 2007
  • wyświetleń: 16780

Szalone nożyczki w Hotelu Imperium

"Szalone nożyczki" to tytuł kolejnej sztuki teatralnej, którą mogliśmy obejrzeć w Pszczynie. Po sukcesach "Mayday" i "Testosteronu", tym razem w Hotelu Imperium zobaczyliśmy komedię kryminalną w reżyserii Marcina Sławińskiego.

Szalone nożyczki w Hotelu Imperium
Szalone nożyczki


Akcja sztuki rozgrywa się w zakładzie fryzjerskim, nad którym mieszka znana pianistka. Ten dzień miał być podobny do wielu innych: Barbara miała czesać panią Dąbek, piękny Tonio, jak zawsze, wyłącznie mężczyzn... Ale oto pianistka zostaje zabita. I tutaj...

Od widzów zależy które, z trzech przygotowanych przez autora zakończeń sztuki będzie tego wieczora zagrane. Aktorzy postawieni w niezwykłej sytuacji wiele dialogów muszą improwizować, odpowiadać na niemożliwe do przewidzenia pytania z widowni, prowadzą tę niezwykłą teatralną zabawę.

Spektakl w wykonaniu aktorów z Teatru Polskiego w Bielsku-Białej odbył się 15 grudnia o 19.00. Poniżej publikujemy zdjęcia z ostatniej tegorocznej sztuki w Hotelu Imperium.

smm / pless.pl

Szalone nożyczki w Hotelu Imperium · fot.


----------------------------------------------

KONKURS PLESS.PL:

Zaloguj się i odpowiedz w komentarzach jako pierwszy na poniżej zadane pytania.

Do wygrania podwójne zaproszenie na spektakl "Szalone nożyczki", który odbędzie się 15 grudnia w sali kongresowej Hotelu Imperium w Pszczynie!

Pytania i odpowiedzi:

1. Kto napisał sztukę "Szalone nożyczki??

Odp. Paul Pörtner

2. Kiedy po raz pierwszy w sali kongresowej Hotelu Imperium wystawiono przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru Polskiego z Bielska-Białej? Proszę podać datę dzienną.

Odp. 13 lutego 2007

3. Ile dokładnie trwała rozpoczęta 18 czerwca 2005 roku rozbudowa Hotelu Imperium?

Odp. 18 miesięcy tj. 511 dni, 5110 godzin, 306 600 minut


Pierwszy poprawnie na wszystkie pytania odpowiedział drumish. Informacja o sposobie odebrania nagrody została wysłana mailem. Gratulujemy!

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA