pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 13 listopada 2007
  • wyświetleń: 16833

Budowa kanalizacji i wodociągów

Trwa budowa i renowacja kanalizacji oraz modernizacja sieci wodociągowej w Pszczynie. To największa inwestycja w historii naszej gminy. Roboty prowadzone są jednocześnie w dwóch częściach Pszczyny, których granicę wytyczono na rzece Pszczynce.

Budowa kanalizacji i wodociągów


Prace, objęte kontraktem "Północ", toczą się obecnie w Pszczynie i Porębie. W mieście powiatowym najdalej posunięte roboty są przy ulicach Wodzisławskiej, Chopina i Żorskiej, dodatkowo wykonawców można zauważyć także na osiedlu Powstańców Śląskich. W Porębie kanalizacja budowana jest w sąsiedztwie ulic Świerczewskiego i Narutowicza; rozbudowana jest także komora redukcyjna.

Na "Południu" instalowane są już przyłącza do posesji na ulicach Hodowców w Wiśle Wielkiej oraz Turystycznej w Łące, tu także na ulicy Tetmajera w tym tygodniu zostanie przeprowadzaony przewiert sterowany. Podobne prace można zauważyć na ulicy Zdrojowej w Pszczynie, tuż nieopodal na os. Kolonia Jasna montowane są już przyłącza do domów. Na os. Piastów trwają prace budowlane przy modernizacji przepompownii ścieków.

Wszelkie informacje na temat inwestycji można znaleźć także na stronie internetowej www.kanalizacja.pszczyna.info target=_blank class=dodaj>kanalizacja.pszczyna.info.

new / pless.pl

Budowa kanalizacji i wodociągów · fot.

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA