pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 13 listopada 2007
  • wyświetleń: 18240

Pszczyński atak śniegu na drogach

Zerwane linie telefoniczne i utrudnione poruszanie się po drogach lokalnych i wojewódzkich - śnieg, który zaczął mocno sypać w weekend to nie tylko ozdoba krajobrazu miasta, ale również liczne problemy.

Pogoda da się we znaki zwłaszcza osobom podróżującym. Prawdopodobne są opóźnienia pociągów, a mocno zaśnieżone drogi zmuszają kierowców do zachowania jeszcze większej ostrożności podczas jazdy.

Tej ostrożności i umiejętnosci jazdy w takich warunkach zabrakło, według nadkomisarza Krzystzofa Cieślika ze śląskiej drogówki, kierowcy VW Transportera, który wczesnym rankiem, około 7.21, wypadł z jezdni do przydrożnego rowu na ulicy Bocznej w Jarząbkowicach. Sześć osób zostało rannych. Interweniowali strażacy z Pszczyny, Pawłowic oraz Jastrzębia-Zdroju.

Pszczyński atak śniegu na drogach · fot.


Według meteorologów śnieg będzie padał przynajmniej do końca tygodnia, towarzyszyć mu, zwłaszcza w piątek, może deszcz. Przejaśnienia oraz wyższa temperatura zapisują się dopiero w prognozach na niedzielę.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA