pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 7 listopada 2007
  • wyświetleń: 20895

Foto-temat: październikowe wypadki

Październik był kolejnym niespokojnym miesiącem na naszych drogach. Co rusz dochodziło do poważniejszych wypadków. Tradycyjnie w policyjnych statystykach często zapisywała się krajowa "jedynka".

Foto-temat: październikowe wypadki
Październikowy wypadek na DK-1 w Pszczynie.
fot. PSP Pszczyna


Już 4 października około godz. 10.24 na DK 1 w Piasku doszło do zderzenia Toyoty Yaris i Renault Kangoo, w wyniku którego zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby. Pięć dni później po 13.00 na wysokości Kobióra zderzyły się Skoda Octacia ze Skodą Fabią. Ranne zostały dwie osoby poruszające się pojazdami.

Dwukrotnie służby ratownicze wyjeżdżały 13 października. Najpierw ok. 8.25 w Kobiórze doszło do zderzenia samochodu Hyundai z Roverem. Poszkodowana została jedna osoba. Około 13.39 odebrano wezwanie do wypadku w Pszczynie. Zderzyły się Opel Astra z Fiatem Cinquecento. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby.

W dniu 29 października około godz. 12.16 na ulicy DK 1 w Kobiórze doszło do zderzenia samochodu Fiat Seicento z Alfa Romeo. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. We wszystkich wymienionych akcjach ratowniczych udział brały jednostki straży pożarnej z Pszczyny.

new / pless.pl

Foto-temat: październikowe wypadki · fot.

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA