pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 8 października 2007
  • wyświetleń: 13978

Foto-temat: wrześniowe wypadki

Wrzesień był kolejnym miesiącem, który na drogach naszego powiatu wielokrotnie zdążył wpisać się w policyjne statystyki wypadków drogowych. Nie odbyło się tragedii, wiele osób było poszkodowanych.

O zdarzeniach drogowych pierwszej części minionego miesiąca już pisaliśmy. Tym razem przyjrzeliśmy się wydarzeniom z ostatniej dekady września 2007.

W dniu 21 września około godziny 10.00 na krajowej "jedynce" na wysokości Goczałkowic-Zdroju doszło do zderzenia samochodu ciężarowego Mercedes oraz osobowego Mercedesa i Fiata. Pięć dni później około 7.25 na ulicy Bieruńskiej w Miedźnej doszło do zderzenia samochodu Audi A6 i Seata Cordoba. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały trzy osoby.

Na sam koniec miesiąca, 29 września około godz. 17.00 na ulicy Pszczyńskiej w Suszcu samochód Renault Scenic niespodziewanie zjechał z jezdni i uderzył w pobliskie drzewo. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały cztery osoby. We wszystkich powyższych wypadkach interweniowała Straż Pożarna z Pszczyny.

Foto-temat: wrześniowe wypadki · fot.


Jeżeli dodamy, że we wrześniu m.in. na ulicy Katowickiej w Pszczynie doszło do tragicznego w skutkach zderzenia samochodu ciężarowego Star z osobowym Suzuki Swift, w wyniku którego na miejscu zginęła trzydziestoczteroletnia pasażerka samochodu osobowego, to ostatni miesiąc przedstawia się nieciekawie.

Przypominamy również, że miesiąc feralnie się zaczął. Najpierw, 1 września, na DK 1 w Pszczynie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, a dzień później na ulicy Marii Curie-Skłodowskiej w Pszczynie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych a następnie do uszkodzenia stojącego na poboczu kolejnego pojazdu.

new / pless.pl

Źródło: PSP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA