pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 9 września 2019
  • 10 września 2019
  • wyświetleń: 74586

Czołowe zderzenie busa z osobówką w Kobielicach. Jedna osoba nie żyje!

W poniedziałek, 9 września przed godziną 15.00 na odcinku leśnym drogi DW935 w Kobielicach doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów: busa oraz samochodu osobowego. W wyniku zdarzenia jedna osoba poniosła śmierć.

Czołowe zderzenie busa z osobówką w Kobielicach - 9.09.2019 · fot.


W zdarzeniu udział brały pojazdy Ford Transit i BMW X6. Pierwszym z pojazdów podróżowały cztery dorosłe osoby, natomiast osobówką kobieta w zaawansowanej ciąży oraz jej 4-letnie dziecko.

Niestety w wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca Forda, 53-letni mieszkaniec gminy Pszczyna. Trzech pasażerów zostało rannych i przetransportowano ich do szpitala. Hospitalizacji poddana została także ciężarna kobieta i jej 4-letni syn.

Na miejscu trwała interwencja straży pożarnej, pogotowia ratunkowego i policji. Zadysponowano również dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Droga w kierunku Żor była zablokowana, organizowane były objazdy ulicą Wyzwolenia przez Kryry i Mizerów oraz Jana Pawła II przez Brzeźce. Utrudnienia trwały kilka godzin.

Czołowe zderzenie busa z osobówką w Kobielicach
Czołowe zderzenie busa z osobówką w Kobielicach - 9.09.2019 · fot.

new, BM, sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA