pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 2 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 10945

To były tylko żarty! Prima aprilis na portalu pless.pl

Tradycyjnie 1 kwietnia na portalu pless.pl pozwoliliśmy sobie na małe żarty. Tego dnia dwa artykuły trzeba było traktować z przymrużeniem oka.

Tunele w Dawnej Kopalni - Nowa Ruda
Tunele w Dawnej Kopalni - Nowa Ruda · fot.


Choć bardzo byśmy chcieli, niestety historia nt. tuneli biegnących do Promnic nie jest prawdziwa. Faktem jest, że Muzeum Zamkowe przejęło Zameczek Myśliwski Promnice i będzie prowadzić działania zmierzające do poprawy tamtejszej infrastruktury oraz przyciągnięcia turystów, ale nie będzie się to odbywać za pośrednictwem podziemnych korytarzy.

Obiekty sportowe Akademii Łukasza Piszczka z lotu ptaka - 19.03.2019
Obiekty sportowe Akademii Łukasza Piszczka z lotu ptaka - 19.03.2019 · fot.


Z dystansem należało także potraktować informację o kolejnych inwestycjach Łukasza Piszczka. Piłkarz nie wybuduje luksusowego 10-piętrowego hotelu dla piłkarzy Borussii Dortmund w goczałkowickim Uzdrowisku. Głęboko jednak wierzymy, że jego działania polegające na rozbudowie zaplecza sportowego, rozsławią gminę Goczałkowice-Zdrój oraz powiat pszczyński.

Mamy nadzieję, że nasze artykuły wywołały uśmiech na Waszych twarzach i umiliły Wam ten dzień,

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA