pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 21 marca 2019
  • 22 marca 2019
  • wyświetleń: 23435

[FOTO] Wypadek w Brzeźcach. Toyota uderzyła w drzewo i dachowała

W czwartek, 21 marca około godziny 19:30 na DW 933 w Brzeźcach doszło do wypadku drogowego. Samochód osobowy marki Toyota Yaris uderzył w drzewo i dachował na polu. 28-letni kierowca odniósł obrażenia ciała i trafił do szpitala.

Wypadek na DW 933 w Brzeźcach - 21.03.2019 · fot.


Pierwszy dzień wiosny nie zakończył się szczęśliwie dla młodego mieszkańca Kryr. Nie wiadomo, jak długo 28-latek będzie znajdował się pod opieką lekarzy. Do szpitala trafił bowiem z licznymi stłuczeniami ręki i głowy oraz z podejrzeniem złamania kręgosłupa w odcinku szyjnym.

Z ustaleń policjantów wynika, że w czwartek, 21 marca po godzinie 19.00 młody mieszkaniec Kryr jechał Toyotą Yaris drogą wojewódzką nr 933 w kierunku Jastrzębia-Zdroju. Na odcinku pomiędzy Porębą a Brzeźcami stracił panowanie nad pojazdem. Uderzył w znajdujące się po prawej stronie drzewo, a następnie dachując zakończył swoją podróż na polu ornym znajdującym się po drugiej stronie drogi. Mężczyzna był trzeźwy w chwili zdarzenia.

W miejscu, gdzie doszło do wypadku, nie ma oświetlenia, obowiązuje ograniczenie prędkości do 90 km/h i jest to teren niezabudowany o małym natężeniu ruchu.

BM, sid / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA