pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 16 lutego 2019
  • 18 lutego 2019
  • wyświetleń: 6770

Cinema Escape w dawnym kinie w Pszczynie znów jest otwarty

Cinema Escape w Pszczynie, podobnie jak wiele innych pokojów zagadek w kraju, został poddany drobiazgowej kontroli. Jak informują właściciele, uchybienia zostały już usunięte. Tym samym jedna z najciekawszych tego typu atrakcji w Polsce ponownie została otwarta.

Kino Wenus, zima, Cinema Escape Room
Cinema Escape w dawnym kinie w Pszczynie znów będzie otwarty. · fot.


Przypomnijmy, że po styczniowej tragedii w Koszalinie w całym kraju rozpoczęto kontrole escape roomów. Na terenie naszego województwa działa ich blisko 200. W pszczyńskim Cinema Escape zalecono modernizację oświetlenia awaryjnego oraz poszerzenie dwóch otworów drzwiowych o ok. 10 cm.

W pierwszej połowie lutego otrzymaliśmy informację od właścicieli, że wszystkie prace zostały zaakceptowane przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego oraz straż pożarną. Oprócz wymienionych działań przeprowadzono także konserwację elementów gry i scenografii.

W związku z przerwą w działalności Cinema Escape o 40 dni przedłużono vouchery zakupione na pokój Seria Niefortunnych Zagadek, które ważne były co najmniej do 7 stycznia.

Więcej informacji o bieżących zagadkach znajdziecie na stronie www.cinemaescape.pl

Oskar Piecuch / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA