pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 8 lutego 2019
  • 26 lutego 2019
  • wyświetleń: 29817

[WIDEO] Jest mandat za przejazd przez obwodnicę na czerwonym świetle

Skrajnie nieodpowiedzialnie zachowała się kierująca srebrnym Volkswagenem Bora. Prowadząca samochód wręcz przecięła obwodnicę, przejeżdżając na czerwonym świetle i nieomal doprowadzając do zderzenia z innymi pojazdami. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera w samochodzie innego uczestnika ruchu, a zachowanie kierującej zakończyło się dla niej mandatem.

Do zdarzenia doszło 31 stycznia po godzinie 16.00 (jak przekazał nam autor, na nagraniu widnieje błędny czas), a samochód posiadał rejestrację SPS wskazującą na powiat pszczyński. Wideo dostarczył do nas czytelnik. Trafiło ono również do pszczyńskiej policji.- Kobieta przejeżdżając na czerwonym świetle ruchliwą trasę z pewnością miała dużo szczęścia. Odbierając dzisiaj (26 lutego - przyp. red.) na pszczyńskiej komendzie mandat karny podkreślała, że tak naprawdę nie wie, co nią wtedy kierowało - mówi asp. sztab. Karolina Błaszczyk, oficer prasowy pszczyńskiej policji. - Teraz wysokość grzywny i ilość punktów karnych będą przypominały właścicielce srebrnej Bory o jej skrajnie niebezpiecznych wyczynach na drodze i o tym, że mogło to skończyć się bardzo tragicznie - dodaje.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA