pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 11 stycznia 2019
  • 21 stycznia 2019
  • wyświetleń: 65112

Zbiórka na rzecz 22-letniej Kingi, która w wypadku straciła rękę

W styczniu na terenie jednego z zakładów pracy w Studzionce doszło do wypadku, w wyniku którego 22-letnia Kinga Nowak straciła lewą rękę. Na jednym z serwisów internetowych uruchomiona została zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację dla młodej kobiety.- Ma na imię Kinga. Jest 22-letnią kobietą, która w swoim życiu zdążyła już doświadczyć wiele bólu i cierpienia. W styczniu b.r. miała wypadek w pracy... trwało to zaledwie kilka sekund, a ma wpływ na jej całe życie - straciła lewą rękę - piszą znajomi, inicjatorzy zbiórki.

Informują także, że stan 22-latki, mieszkanki Kobielic, jest stabilny, ale to nie koniec, ponieważ prawdziwa walka dopiero się zaczyna. Kinga wymaga leczenia oraz rehabilitacji i potrzebne są duże nakłady pieniędzy.

Kinga
Trwa zbiórka na rzecz 22-letniej Kingi, która w wypadku straciła rękę. · fot.


- Jest osobą wesołą, sympatyczną, koleżeńską, zawsze pomaga, nie oczekując nic w zamian - razem sprawmy aby to dobro wróciło! Dziś każdy z nas może poczuć się jak Super Bohater - proszą o pomoc organizatorzy akcji.

Zbiórkę uruchomiło także Stowarzyszenie Omnibus z Pszczyny. Znajduje się ona na stronie omnibus.pless.pl/zbiorki/kinga-nowak

Przypomnijmy, tragiczne zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 7 stycznia na terenie zakładu pracy przy ul. Wodzisławskiej w Studzionce. Podczas pracy maszyna wciągnęła lewą rękę młodej kobiety. Kończyna została zmiażdżona. O wypadku informowaliśmy w artykule Wypadek na terenie zakładu pracy w Studzionce. Interweniowało LPR.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA