pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 31 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 49606

[FOTO] Tragiczny wypadek w Warszowicach. Nie żyje motocyklista

Do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla i samochodu dostawczego, doszło na trasie DK-81 w Warszowicach około godziny 13:30. Nie żyje motocyklista. Na miejscu interweniują wszystkie służby ratunkowe.

Śmiertelny wypadek na DK-81 w Warszowicach - 31.08.2018 · fot.


Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca samochodu dostawczego podczas manewru skrętu w lewo, zderzył się motocyklistą, który poruszał się w przeciwnym kierunku. Siła uderzenia była tak duża, że kierujący jednośladem zginął na miejscu. Jako pierwsi na miejscu wypadku znaleźli się policjanci, którzy patrolowali rejon z pokładu śmigłowca. Funkcjonariusze po wylądowaniu podjęli czynności reanimacyjne, ale nie było szans na ratunek.

Na miejscu pracują policjanci z pszczyńskiej drogówki pod nadzorem prokuratora, którzy ustalają wszystkie okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego wypadku.

Droga w stronę Katowic jest całkowicie zablokowana na wysokości skrzyżowania z ulicą Gajową. Policjanci zorganizowali objazdy przez Mizerów. Utrudnienia potrwają kilka godzin (stan na godzinę 14:30).

Miejsce zdarzenia

sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA