pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 6 czerwca 2018
  • 9 czerwca 2018
  • wyświetleń: 23662

[WIDEO] Niebezpieczna sytuacja przy torach. Pociąg tuż obok rodziny

W czwartek, 31 maja przed godziną 16.00 na przejeździe kolejowym w ciągu ul. Dworcowej w Pszczynie miała miejsce nietypowa i niebezpieczna sytuacja. Trzy osoby znalazły się na pasie zieleni pomiędzy torami. Rodzina nie zeszła z torowiska nawet wówczas, gdy nadjeżdżający pociąg towarowy użył sygnału dźwiękowego. Zdarzenie zarejestrowała kamera w samochodzie kierowcy oczekującego na przejazd przed zamkniętym szlabanem.Jak poinformował nas autor filmu, rodzina zeszła z peronu II na torowisko. Trzyosobowa grupa zatrzymała się przed wejściem na przejazd kolejowy. Nadjeżdżający pociąg towarowy użył sygnału dźwiękowego. To jednak nie wywołało żadnej reakcji ze strony rodziny.

Zakaz przejścia na torowisku
fot.


Przypominamy, że w tym miejscu obowiązuje bezwzględny zakaz przechodzenia. Teren ten, ze względu na niebezpieczeństwo potrącenia przez pociąg, jest często kontrolowany przez policję.

Powyższe nagranie zostało udostępnione funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie, którzy prowadzą czynności w tej sprawie.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA