pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 9 lutego 2018
  • 13 maja 2018
  • wyświetleń: 15279

Film promujący Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza

Do biegu! Gotowi? Start! Trwają zapisy do VII Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego o Puchar Burmistrza, który odbędzie się w niedzielę, 3 czerwca o godzinie 12.00! Zostało jeszcze ponad 300 miejsc!

Loading...


Zawodnicy wystartują z rynku, skąd pobiegną wytyczonymi ulicami Pszczyny. Po 10 kilometrach wrócą pod pszczyńskie Muzeum Zamkowe, gdzie znajdzie się meta. Tam też odbędzie się dekoracja najlepszych biegaczy. Wiele wskazuje na to, że organizatorzy powrócą do trasy sprzed dwóch lat. Decyzja ta jest jednak uzależniona od postępu prac związanych z przebudową skrzyżowania ul. Skłodowskiej-Curie i Dobrawy.

Podczas biegu prowadzony będzie elektroniczny pomiar czasu. Trasę zabezpieczy policja, straż miejska oraz straż pożarna.

Program wydarzenia

  • 9.15 - otwarcie zawodów
  • 9.15-11.30 - biegi juniorskie (bieg klas gimnazjalnych, bieg dzieci szkół podstawowych oraz przedszkolaków i młodszych przedszkolaków z rodzicami) - Park w Pszczynie pętla ok.200, 500 i 1000 metrów.
  • 12.00 - bieg główny - 10 km
  • Ok. 13.30 - sztafety przedsiębiorców i organizacji samorządowych
  • Ok. 14.00 - dekoracja


Do startu zostaną dopuszczone osoby, które do 3 czerwca 2018 roku ukończą 16 lat, podpiszą oświadczenie, że startują na własną odpowiedzialność, uiszczą opłatę startową i odbiorą w biurze zawodów numer startowy. Podczas weryfikacji należy przedstawić dowód tożsamości. Osoby do 18. roku życia muszą mieć pisemną zgodę prawnego opiekuna. Druki oświadczenia i zgody prawnego opiekuna będzie można pobrać w biurze zawodów w dniu imprezy.

VI Carbo Asecura Bieg Pszczyński - meta biegu głównego cz. 1 - 04.06.2017 r. · fot.


Zgłoszenia można dokonać za pomocą formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie www.biegpszczynski.pl oraz w biurze zawodów w dniu startu (pod warunkiem wolnych numerów startowych) - plac przy Zamku w Pszczynie - godz. 8.30-11.00.

Opłatę startową w kwocie 55 zł należy uiścić za pośrednictwem płatności elektronicznych bezpośrednio po internetowej rejestracji do 26 maja. Jeśli zawodnik uiści opłatę w tym terminie przelewem, wówczas otrzyma numer startowy z imieniem oraz koszulkę techniczną. Wpisanie na samą listę startową nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty.

W dniu zawodów opłata startowa wynosi 70 zł bez względu na wcześniejsze zgłoszenie, pod warunkiem, że nie zostanie przekroczony limit 1100 zgłoszonych zawodników.

new, BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze