pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 12 października 2015
  • wyświetleń: 16187

21-latek z Radostowic w Mam Talent

21-letni Marcin Pastuszka jest samoukiem tanecznym. Swoje umiejętności zaprezentował w programie "Mam Talent" emitowanym na antenie TVN-u. Marcin otrzymał od jurorów 3 razy "tak", co daje mu szansę awansu do występów półfinałowych.

Marcin Pastuszka
Marcin Pastuszka otrzymał 3 razy "tak" w programie "Mam Talent" · fot.


Już po raz ósmy zespół poszukiwaczy talentu wyruszył w Polskę, by odnaleźć tych najbardziej uzdolnionych. Do ich grona zaliczony został także Marcin Pastuszka, mieszkaniec Radostowic, który zadedykował swój występ zmarłej mamie.

- Pomysłów na występ było wiele, ale że taka okazja mogła się więcej nie powtórzyć w takim programie, postanowiłem zatańczyć dla Mamy. W tym tańcu pokazałem dużo emocji. To był dla mnie przełom, bo nigdy nikomu nie dedykowałem mojego tańca. Gdy wychodziłem na scenę nawet nie myślałem o tym, jaki będzie werdykt. Oczywiście, że się cieszyłem, że dostałem 3 x tak, ale dla mnie to był dodatek do tego wszystkiego - mówi 21-letni tancerz z Radostowic.

Teraz Marcin czeka na wyłonienie 40 uczestników, którzy będą walczyć w kolejnym etapie programu. Jego występ castingowy można zobaczyć na oficjalnej stronie "Mam Talent".

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA