pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 5 października 2015
  • 6 października 2015
  • wyświetleń: 18566

22-latkowi odgryziono palec

Do niecodziennego zdarzenia doszło w ten weekend w Jankowicach. 22-latkowi z Suszca został odgryziony palec. Stało się to w momencie, kiedy pokrzywdzony próbował rozdzielić dwóch awanturujących się przed dyskoteką mężczyzn. Końcówki palca pozbawił go agresywniejszy z napastników. Uciekł, lecz został zatrzymany przez policjantów tuż po zdarzeniu.

Do zdarzenia doszło z soboty na niedzielę, po 2.00 w nocy. Opuszczający lokal 22- latek z Suszca postanowił zainterweniować i rozdzielić dwóch szamoczących się przed dyskoteką mężczyzn. Widząc sprzeczkę, chciał uspokoić napastników wchodząc pomiędzy nich. Twarzą skierowany był w kierunku agresywniejszego z mężczyzn. On też najbardziej napierał na niego, dlatego pokrzywdzony położył swoje dłonie na jego klatce piersiowej próbując w ten sposób go powstrzymać. Nie zdążył zareagować, kiedy agresor pochwycił jego dłoń i włożył jego palec do swoich ust po czym mu go odgryzł. Sprawca, nie czekając na reakcję pokrzywdzonego i świadków, uciekł z miejsca zdarzenia.

Osoby, które widziały całe zajście, były jednak w stanie przekazać policjantom jego dokładny rysopis i już po kilku chwilach w ręce policjantów trafił 24-latek z Czechowic-Dziedzic. W chwili zatrzymania miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Dodatkowo, policjanci znaleźli przy nim dwa woreczki z substancją odurzającą. Musi teraz spodziewać się zarzutów. Będą one dotyczyły uszkodzenia ciała i posiadania narkotyków. Pokrzywdzony natomiast, pozbawiony niemalże centymetra czwartego palca lewej dłoni, trafił do szpitala, gdzie po opatrzeniu przez lekarza został zwolniony do domu.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA