pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 15 września 2015
  • 16 września 2015
  • wyświetleń: 24490

Zginął 16-letni motocyklista

Policjanci z Pszczyny wyjaśniają szczegółowe okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, w którym zginął młody motocyklista z Żor. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 16-latek zderzył się z ciężarowym Volvo na skrzyżowaniu przecinającym trasę DK-81 w Warszowicach. Kierowca tira był trzeźwy w chwili zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 21.00 na popularnej "wiślance". Nie wiadomo dlaczego motocyklista nie zauważył nadjeżdżającego tira i postanowił wjechać na skrzyżowanie. Jechał od ul. Boryńskiej w kierunku ul. Pszczyńskiej. Trasą w kierunku Wisły zmierzał natomiast 31-letni kierowca ciężarowego Volvo. Ranny 16-latek został przewieziony do szpitala. Niestety, pomimo wysiłków lekarzy, jego życia nie udało się uratować.

Miejsce zdarzeniaPostępowanie prowadzone przez policjantów z Pszczyny pozwoli wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego wypadku.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA