pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 8 września 2015
  • wyświetleń: 23907

Wypadek na dożynkach - zdjęcia

Do tragedii mogło dojść w czasie niedzielnych dożynek we Frydku. W trakcie występu jednego z zespołów - Młodzieżowej Orkiestry Dętej "Silenzio" z Woli - oberwał się element zadaszenia, który uderzył jedną z występujących na scenie dziewczyn.

Wypadek na dożynkach we Frydku - 06.09.2015 · fot.


Sytuacja wyglądała bardzo poważnie, dlatego poszkodowana została zabrana przez karetkę do szpitala. Jak udało nam się dowiedzieć, przeszła już badania i na szczęście nie doznała obrażeń.

Jak podaje serwis wolanie.info, krótko po zdarzeniu na profilu facebookowym zespołu pojawił się komunikat: "SKANDAL na tegorocznych dożynkach w Frydku!! Podczas prezentacji Naszej orkiestry w strasznym wietrze na scenie, jedna z metalowych szyn utrzymujących stabilność estrady SPADŁA! Gdyby nie ogromne szczęście Naszej saksofonistki (której życzymy szybkiego powrotu do zdrowia) i innych grających nie wiemy jakby to się skończyło! Jest Nam bardzo przykro oraz nie życzymy tego żadnej orkiestrze! Po dzisiejszym "graniu" jesteśmy w szoku, jak można dopuścić do takiej sytuacji na takiej imprezie...!". Został on jednak usunięty ze strony w godzinach nocnych.

Pomimo zdarzenia, zabawa dożynkowa nie została przerwana. Element dachu został zabezpieczony, a pozostałych na boisku sportowym widzów rozbawiał kabaret i zespół muzyczny.

new / pless.pl, źródło: wolanie.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA