pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 24 sierpnia 2015
  • 8 września 2015
  • wyświetleń: 3443

Rodzinny Rajd Rowerowy w Miedźnej

W sobotę, 5 września odbył się IX Miedźniański Rodzinny Rajd Rowerowy pod patronatem Wójta Gminy Miedźna Bogdana Taranowskiego. W niebieskich koszulkach wystartowało ponad 600 osób, pokonując trasę długości blisko 25 km.

IX Miedźniański Rodzinny Rajd Rowerowy - 5.09.2015 · fot.


Pierwszy odcinek rajdu prowadził z basenu w Woli na boisko piłkarskie w Jawiszowicach. Na terenie LKS Jawiszowice organizatorzy rozdali wśród uczestników wodę i batoniki regeneracyjne. Odgadywano także hasło konkursowe, które w tym roku brzmiało: "Rodzina to najlepsza drużyna". Po 40-minutowej przerwie kolumna rajdu wyruszyła na drugi odcinek rajdu, kończąc go na stadionie Ludowego Klubu Sportowego "Sokół" w Woli. Cyklistów przywitały kucharki ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bronisława Malinowskiego w Woli częstując pyszną grochówką.

Następnie rozpoczął się konkurs z nagrodami. Wyłoniono najliczniejszą rodzinę, którą tym razem została 6-cio osobowa rodzina Kamińskich z Góry w składzie: Piotr, Marzena, Szymon, Natalia, Bartłomiej i Amelia, otrzymując kosz "obfitości" ufundowany przez Stanisława Karbowego. Najstarszym uczestnikiem rajdu został Jan Gwóźdź z Woli, a najmłodszą Karolina Stawowy, również z Woli. Konkurs z nagrodami zakończony został wylosowaniem weekendu w górach, ufundowanego przez Nadwiślańską Agencję Turystyczną z Tychów, na który pojedzie Aleksandra Tyrna z Jedliny oraz roweru ufundowanego przez sklep rowerowy Natan w Woli, na którym odjechała Zofia Kosiba z Frydku.

Na zakończenie rajdu, wójt Bogdan Taranowski podziękował wszystkim uczestnikom rajdu, sponsorom, służbom zabezpieczającym i organizatorom za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie tej imprezy oraz zaprosił na następny rajd w przyszłym roku.BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA