pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 12 sierpnia 2015
  • 14 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 12682

Koncert na Bankowej - zdjęcia

Rock, reggae i ska to rytmy, które zawładnęły w czwartkowy wieczór pszczyńską ulicą Bankową. Pszczyńskiej publiczności zaprezentował się oświęcimski zespół Krzywa Alternatywa.

Koncert zespołu Krzywa Alternatywa w ramach Bankowa Street Live - 13.08.2015 r. · fot.


W czwartek o godzinie 20.00 w ramach akcji Bankowa Street Live zagrał zespół Krzywa Alternatywa. To - o czym mogli się przekonać pszczynianie - grupa z Oświęcimia grająca żywiołową mieszankę rocka, reggae i ska.

Skład zespołu skrystalizował się w 2005 roku i jest składową osób, które mają za sobą doświadczenie w różnych gatunkach muzycznych. W 2012 roku zespół wydał swoją debiutancką płytę pt. "To ja człowiek", na której znalazło się 10 autorskich utworów, m.in.: "Maaffa", "Pokój", "Miasto moje Oświęcim" - do którego powstał również klip video.

Bankowa Street Live to prokulturalna inicjatywa trzech lokali działających w Pszczynie na ulicy Bankowej, wspierana przez Pszczyńskie Centrum Kultury. Sztamfer Burger Bar, którego właściciele są artystami i muzykami, Punkt "G"astronomiczny - współorganizator festiwalu kulinarnego Chochla i Champions Bar - współorganizator muzycznego projektu Warka wraz z PCK-ulem postanowili połączyć siły i natchnąć ul. Bankową w Pszczynie muzyką i to żywą! Stworzyć miejsce na wzór ulicy Mariackiej w Katowicach.

Ta część ulicy Bankowej jest zamknięta w czasie koncertówBM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA