pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 19 czerwca 2015
  • 1 lipca 2015
  • wyświetleń: 2162

Średniodystansowy bieg na orientację

W niedzielę, 28 czerwca na terenie "Czarnych Dołów" w Studzionce odbyły się zawody w Biegu na Orientację "Lato z Jedynką". Organizatorami zawodów byli Publiczne Gimnazjum nr 5 w Studzionce, UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój przy współpracy Starostwa Powiatowego oraz Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu
w Pszczynie.

Średniodystansowy bieg na orientację - 28.06.2015


Pomimo deszczowej aury, ponad stu zawodników z całej Polski oraz z Czech, Słowacji i Ukrainy przybyło na start, aby walczyć o tytuł Mistrza w swojej kategorii wiekowej. Zawody polegały na przebiegnięciu całej trasy wyznaczonej przez organizatora w jak najkrótszym czasie. Trasa nie była wyznakowana w terenie - uczestnicy poznawali trasę w momencie startu, otrzymując mapę lasu, na której trasa była wykreślona poprzez naniesienie punktów kontrolnych rozmieszczonych w terenie. Do punktów kontrolnych trzeba było dotrzeć dowolną drogą, ale obowiązkowo w określonej na mapie kolejności - potwierdzenie obecności odbywało się elektronicznie i polegało na włożeniu elektronicznego czipa do puszki znajdującej się na oznakowanym stojaku, w miejscu zadanego punktu kontrolnego.

Zwycięzcy otrzymali z rąk Dariusza Zubra, dyrektora MORiS-u oraz Grzegorza Nogłego, wicestarosty powiatu pszczyńskiego piękne medale, dyplomy oraz drobne upominki.

Wyniki dostępne są na stronie: www.orienteering.mastela.pl/pliki/szos/rtz/2015/zsz-jedynka/2015-06-28-wyniki.HTM

43-245 Studzionka
ul. Henryka Jordana 3

tel. 032 2113156
fax 032 2113156

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA