pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 8 czerwca 2015
  • 9 czerwca 2015
  • wyświetleń: 25092

Nocny pożar w Rudołtowicach

W nocy z niedzieli na poniedziałek w Rudołtowicach wybuchł pożar zabudowań gospodarczych, garażowo-warsztatowych oraz znajdujących się w pobliżu samochodów.

Nocny pożar w Rudołtowicach - 07.06.2015 · fot.


Ogień na posesji przy ulicy Zawadzkiego pojawił się przed północą. Strażacy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zabezpieczyli miejsce i ugasili palące się obiekty. Trzy pojazdy spłonęły doszczętnie, a dwa zostały nadpalone.

W trakcie akcji gaśniczej na miejscu zdarzenia pogotowie ratunkowe udzieliło pomocy trzem osobom w wieku od 26 do 60 lat, a najstarszą z nich zabrało do szpitala w Pszczynie.

Następnie strażacy rozebrali spaloną konstrukcję budynków, przelali wodą nadpalone materiały oraz zabezpieczyli pogorzelisko przed dostępem osób postronnych.

W działaniach, które zakończono po godzinie 6.00, uczestniczyły cztery zastępy z jednostek ratowniczo-gaśniczych w Pszczynie, sześć zastępów z OSP w: Rudołtowicach, Ćwiklicach, Jankowicach, Piasku i Miedźnej oraz pogotowie ratunkowe, pogotowie energetyczne i policja. W trakcie akcji wykorzystano także sprzęt ciężki w postaci ciągników rolniczych oraz ładowarki.

new / pless.pl, źródło: KP PSP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA