pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 12 maja 2015
  • 13 maja 2015
  • wyświetleń: 29963

Dachowanie na DK-1 w Pszczynie

Do bardzo niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło we wtorek rano na drodze krajowej nr 1 na wysokości budynku straży pożarnej w Pszczynie. Samochód osobowy uderzył w latarnię i dachował, opierając się ostatecznie na ekranie.

Wypadek na DK1 w Pszczynie - 12.05.2015 · fot.


Do zdarzenia doszło we wczesnych godzinach porannych na trasie w kierunku Katowic. Jak informuje st.asp. Karolina Błaszczyk, rzecznik pszczyńskiej policji, kierowca samochodu osobowego marki Toyota Yaris nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w przydrożną latarnię, przekoziołkował i zatrzymał się na ekranie dźwiękochłonnym.

Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, mężczyźnie nic się nie stało. Badania przeprowadzone przez policjantów wykazały, że kierowca był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym, policja zatrzymała również dowód rejestracyjny samochodu.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA