pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 22 kwietnia 2015
  • 22 maja 2015
  • wyświetleń: 3352

Mistrzostwa Amatorów w Pływaniu

26 kompletów medali oraz sześć kompletów pucharów rozdano podczas II Mistrzostw Śląska Amatorów w Pływaniu.

Zawody odbyły się na pływalni "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju. Otworzyli je: Krystian Szostak, wicestarosta pszczyński, Maciej Stieber, dyrektor POSiR Pszczyna, Marek Kloc ze Szkoły Pływania "Yoursport Group" oraz Paweł Kanik, menedżer w GOSiR-ze Goczałkowice-Zdrój. Do rywalizacji zgłoszonych zostało blisko 300 zawodników i zawodniczek. Uczestnikami byli dzieci i młodzież z terenu województwa śląskiego, którzy nie posiadają licencji Polskiego Związku Pływackiego. W czasie Mistrzostw prowadzone były zarówno konkurencje indywidualne jak i również sztafetowe.

Mistrzostwa Amatorów w Pływaniu - 17.05.2015 · fot.


Zmagania, których głównymi organizatorami byli Szkoła Pływania "Yoursport Group" oraz Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, mile będą wspominać: Amelia Lazar, Oliwia Śliwka, Mateusz Faj, Miłosz Kuś, Jakub Lazar, Jakub Piech (wszyscy Yoursport), Karolina Żaczek, Kacper Greczka, Radosław Lubański (wszyscy Rekord Czechowice-Dziedzice), Karolina Karkoszka (SwimSport Skoczów), Paweł Kołder (humansport). Wszyscy wymieni zdobyli po dwa złote medale. Oliwia Śliwka, Jakub Lazar, Mateusz Faj, Jakub Piech oraz Miłosz Kuś dołożyli do swojego dorobku jeszcze wkład w zwycięstwo swoich sztafet. Prowadzona była również klasyfikacja najlepszych pływaków w poszczególnych kategoriach oraz klasyfikacja drużynowa. Wyniki w poszczególnych kategoriach można znaleźć na stroniewww.posir.pszczyna.pl

Po raz kolejny w zawodach uczestnicy mieli możliwość rywalizacji, w czasie której czas był mierzony elektronicznie. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę oraz słodki upominek. Najlepsi w poszczególnych konkurencjach otrzymywali specjalnie przygotowane na tę okazję odlewane medale.

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 5a

tel. 32 210 55 00

BM, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA