pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 17 lipca 2014
  • wyświetleń: 48865

Tragiczny wypadek:zginęła 24-latka

W środę około godziny 18.20 w Wiśle Małej doszło do tragicznego wypadku z udziałem motocykla. Zginęła jedna osoba, 24-letnia mieszkanka Łąki.

Do tragedii doszło na ulicy Nad Jeziorem. Motocykl marki Honda zderzył się z samochodem osobowym Seat Cordoba. Do zderzenia doszło w momencie, gdy prowadząca samochód 35-letnia mieszkanka Zabłocia skręcała z głównej drogi w lewo na posesję. Jednoślad nadjeżdżał wówczas z naprzeciwka.

Wypadek w Wiśle Małej - 16.07.2014 · fot.


Na miejscu interweniowali ratownicy, strażacy oraz policja i straż miejska. Wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety nie udało się uratować życia jednej z osób - 24-letniej mieszkanki Łąki, pasażerki motocykla, która zmarła w trakcie transportu.

Poszkodowani w zdarzeniu zostali również: 35-letni kierowca motocykla oraz dwoje dzieci, dziewczyna w wieku 8 lat i chłopiec w wieku 7 lat. Z obrażeniami zostali oni zabrani do szpitali w Pszczynie oraz Bielsku-Białej.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA