pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 24 czerwca 2014
  • 25 czerwca 2014
  • wyświetleń: 15701

Gessler poleca nasze restauracje

Tygodnik Newsweek wydał przewodnik 101 Restauracji i Hoteli w Polsce, w którym Magda Gessler podpowiada gdzie warto zjeść i spać. Wśród 101 polecanych obiektów znalazły się dwa z Pszczyny - Wodna Wieża oraz Kuchnia i Wino!

Wodna Wieża otrzymała najwyższą z możliwych ocen, a w efekcie dwie strony w przewodniku. Nie mogłam uwierzyć w to, co widzę i czego doświadczam - pisze Gessler - Miałam wrażenie, że ktoś wsadził mnie do machiny czasu i przeniósł do świata dziewiętnastowiecznych fantazji. Felietonistka Newseekea oprócz zachwytu nad wnętrzami zachwala też kuchnię, a w szczególności grzyby podawane w ogromnych misach wypełnionych suchym lodem. Jak zapewnia - smak pierwszego kęsa podawanego do ust pęsetą będzie przeżyciem niezapomnianym.

Wodna Wieża, newseek
Informacja o Wodnej Wieży znalazła się w drugiej części przewodnika "101 Restauracji i Hoteli w Polsce", dołączonej numeru do Newsweeka z 23 czerwca


Druga restauracją opisaną w przewodniku jest Kuchnia i Wino - miejsce, w którym kuchnia śląska niespodziewanie miesza się z francuską elegancją i smakiem. Magda Gessler poleca szczególnie gęś pieczoną na ruszcie, a także zachwala ewenement kulinarny w postaci chłodnika ze śledzia z ziemniakami i szczypiorkiem oraz zupy z zielonego ogórka z mascarpone.

kuchnia i wino, newseek
Informacja o Kuchni i Wino znalazła się w drugiej części przewodnika "101 Restauracji i Hoteli w Polsce", dołączonej numeru do Newsweeka z 23 czerwcaul.

mot / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA