pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 14 maja 2014
  • wyświetleń: 16737

Śmiertelny wypadek na "Wiślance"

We wtorek wieczorem na drodze krajowej nr 81 w Pawłowicach doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 25-letni mężczyzna z Wilamowic.

Około godziny 20.00 na "Wiślance" zderzyły się dwa samochody osobowe (Volvo S40 oraz Chevrolet Aveo) oraz ciężarówka marki Scania. Według wstępnych ustaleń policjantów, w wyjeżdżające na "Wiślankę" Volvo uderzył samochód ciężarowy, który prowadził 53- letni mieszkaniec Kuznocin. W rezultacie osobówka zderzyła się jeszcze w kolejnym pojazdem (prowadzonym przez 34-latka ze Świętochłowic).

W wyniku zderzenie kierujący Volvo został uwięziony w pojeździe i do jego ewakuacji konieczne było wykorzystanie narzędzi hydraulicznych przez strażaków..

Śmiertelny wypadek na "Wiślance" - 13.05.2014 · fot.


Niestety mimo przeprowadzonej akcji ewakuacyjnej oraz resuscytacji krążeniowo-oddechowej (którą kontynuował zespół PR Jastrzębie-Zdrój), kierowca - w wyniku odniesionych obrażeń - zmarł na miejscu.

Działania służb ratunkowych trwały do godziny 23.20. W akcji uczestniczyli: JRG Pszczyna, JRG Jastrzębie-Zdrój, OSP Pawłowice, Pogotowie Ratunkowe z Jastrzębia-Zdroju, a także cztery patrole pszczyńskiej policji, prokurator oraz pomoc drogowa.

new / pless.pl, źródło: KP PSP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA