pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 11 lutego 2014
  • wyświetleń: 17767

Wypadek na DK-1: 4 osoby ranne

Cztery osoby zostały ranne we wtorek w porannym wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 z ulicą Spokojną w Goczałkowicach-Zdroju.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kobieta prowadząca Fiata Seicento, jadąc w kierunku Katowic, z niewiadomych przyczyn przejechała na czerwonym świetle, uderzając w drugi samochód - Skodę Superb, która z DK-1 skręcała w lewo w kierunku Rudołtowic.

Wypadek na DK-1 - 11.02.2014 · fot.


Konieczne było użycie przez strażaków użycie narzędzi hydraulicznych, by z Fiata wyciągnąć jedną z poszkodowanych osób. W Ostatecznie w wypadku ranne zostały cztery osoby w wieku 49, 48, 43 i 17 lat, które następnie zostały przetransportowane do szpitali w Pszczynie i Bielsku-Białej.W działaniach, które zakończono przed godziną 9.00, uczestniczyły 2 zastępy JRG Pszczyna, 3 zespoły Ratownictwa Medycznego z Pszczyny, 3 patrole policji w Pszczynie oraz pomoc drogowa.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA