pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 6 stycznia 2014
  • 8 stycznia 2014
  • wyświetleń: 38456

Radiowóz po wypadku do kasacji

W poniedziałek na wysokości stacji paliw Statoil w Piasku doszło do groźnego wypadku z udziałem samochodu policyjnego. Dwóch policjantów z wstrząśnieniem mózgu i urazami kręgosłupa trafiło do szpitala. Trafiła tam również kobieta kierująca osobowym Volvo.

Rano na drodze krajowej nr 1, prawdopodobnie w wyniku mgły, doszło do dwóch stłuczek. Uczestniczyło w nich w sumie sześć samochodów. Na szczęście nic nikomu się nie stało, a wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Nieszczęście zdarzyło się natomiast około 10.40, kiedy w przybyły na miejsce radiowóz, uderzył samochód marki Volvo XC60. Samochodem kierowała 43-letnia kobieta z Katowic.

Wypadek radiowozu na DK 1 w Piasku - 06.01.2013 · fot.


W wyniku uderzenia radiowóz pszczyńskiej policji obrócił się i wylądował na barierkach oddzielających jezdnie. Samochód Volvo zatrzymał się kilkanaście metrów dalej. Na miejsce przybyła straż pożarna i pogotowie.

Dwóch pszczyńskich policjantów (z 10- i 15-letnim stażem) trafiło do szpitala. Jak poinformowała nas rzecznik policji Karolina Błaszczyk, u policjantów zdiagnozowano wstrząśnienie mózgu i urazy kręgosłupa. Ranna została także kobieta, która prowadziła Volvo.

Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji, samochód policyjny nadaje się już jedynie do kasacji.Utrudnienia na drodze w kierunku Bielska-Białej trwały dwie godziny.

mot / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA