pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 2 stycznia 2013
  • wyświetleń: 21729

Karambol na DK-1: 2 osoby ranne

W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia na drodze krajowej nr 1 w Pszczynie doszło do wypadku. Dwie osoby zostały ranne, a pięć samochodów uszkodzonych. Sprawca (30-letni kierowca BMW) pospiesznie opuścił pojazd i zaczął uciekać. Zatrzymali go policjanci.

Wypadek, DK-1
Wypadek na DK-1 w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia


Wypadek, DK-1
Wypadek na DK-1 w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia


Wypadek na DK-1 w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia
Wypadek na DK-1 w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia · fot.


30-latek z Łazisk Górnych, jadąc BMW w kierunku Katowic, uderzył w stojącą przed skrzyżowaniem na czerwonym świetle Kię Picanto. W rezultacie kierowca pchniętego samochodu, 38-letni mieszkaniec Lublińca, uderzył w stojącego przed nim Fiata Mareę. Następnie kierowca fiata, 48-latek z Siemianowic, uderzył w kolejny samochód - Fiata Punto, którym kierowała 42-letnia mieszkanka Tychów. Jako ostatniego uczestnika zdarzenia zanotowano 65-latka z Renaulta Megane, mieszkańca Gliwic.

W wypadku ucierpieli podróżujący Kią: kierowca i 39-letnia pasażerka. Kobieta z obrażeniami głowy pozostała na obserwacji w szpitalu.

30-latkowi z Łazisk, po tym jak został zatrzymany przez mundurowych, pobrano krew. Wyniki badań mają wskazać jaka była zawartość alkoholu w jego organizmie i czy był pod wpływem środków odurzających.

Film nadesłany przez czytelnika:

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA