pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 15 grudnia 2012
  • wyświetleń: 2862

Mamy znowu lepsze od synów

Przed rokiem na zakończenie piłkarskiego roku chłopcy z rocznika 2004 rozegrali mecz z Mamami. Paniom najwyraźniej tak się spodobało, że w tym roku doszło do rewanżu. Po meczu małych piłkarzy odwiedził zaś Mikołaj.

Mecz Mamy vs. Synowie i wizyta Św. Mikołaja - 8.12.2012 · fot.


Z inicjatywy trenera Mateusza Żemły oraz rodziców udało się po raz kolejny zorganizować mecz i... wizytę Świętego Mikołaja. Spotkanie Mam i Synów na boisku, tym razem odbyło się na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4. Panie, tym razem radziły sobie jeszcze lepiej niż przed rokiem. Niemal od początku meczu kontrolowały wynik. Ostatecznie wspierane dopingiem Tatusiów Mamy pokonały Synów 5:3. Godne podkreślenia jest fakt, że mecz choć zacięty toczył się w bardzo radosnej atmosferze.

Po piłkarskim spektaklu małych piłkarzy odwiedził Święty Mikołaj, który także pokazał, że potrafi grać w piłkę. Chłopcy mieli także okazję strzelać gościowi rzuty karne. Na koniec do każdego trafiły upominki.

Najważniejsze jednak była dobra zabawa, a tego dnia nie było chyba zawodnika, który by z uśmiechem nie opuszał hali sportowej.

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA