pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 28 marca 2012
  • 29 marca 2012
  • wyświetleń: 17897

Trzy osoby potrącone na pasach

8-letnia dziewczynka i dwie nauczycielki zostały potrącone na przejściu dla pieszych. Do wypadku doszło w środę rano około 9.20 na ulicy Zjednoczenia w Pawłowicach. Wszystkie poszkodowane zostały przewiezione do szpitala.

pawłowice, ul. zjednoczenia
Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych przy ulicy Wyzwolenia w Pawłowicach, tuż przed parkingiem przylegającym do kościoła. · fot.


Jak wstępnie ustalono cztery nauczycielki i 8-letnia uczennica szły na rekolekcje do pobliskiego kościoła. 43-letni mieszkaniec Rudzicy, kierując samochodem marki Opel Aqila, jadąc od strony Cieszyna, potrącił grupę na przejściu dla pieszych. Kierowca był trzeźwy.

Opisywane przejście dla pieszych należy akurat do tych, gdzie jest bardzo dobra widoczność. Nie wiadomo zatem dlaczego kierowca samochodu nie był w stanie zareagować w porę i zatrzymać samochodu przed pasami, na których znajdowały się jeszcze piesze. Sprawę wyjaśniają pszczyńscy policjanci.

Miejsce zdarzenia:

mot / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA