pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 22 grudnia 2011
  • wyświetleń: 5038

POSiR: wymyśl hasło na ferie!

Święta tuż-tuż, ale my rozpoczynamy już akcję "ferie". Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie ogłasza konkurs na hasło, które będzie towarzyszyć zimowej akcji dla młodzieży szkolnej "Ferie z POSiR-em 2012".

TV: Prysznic atrakcji na ferie
W 2010 roku Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji reklamował się hasłem "Prysznic za darmo".


Po raz ostatni w pierwszym semestrze uczniowie z województwa śląskiego do szkół pójdą 27 stycznia. Potem będą mieli dwutygodniową przerwę od nauki. Propozycje na wypełnienie tej luki będzie miał również nasz Ośrodek. Szczegółowy program zostanie podany w pierwszej połowie stycznia. Możemy jednak zapewnić, że nie zabraknie zawodów w najbardziej popularnych dyscyplinach halowych.

Zanim do tego dojdzie POSiR organizuje konkurs na hasło, które będzie towarzyszyć feriom. Chodzi o krótki, ale treściwy zwrot, który ma zachęcić młodzież szkolną do udziału w zawodach, które odbędą się w ramach naszej akcji. Na propozycje czekamy do 2 stycznia 2012 roku.Propozycje należy przesyłać drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "Hasło"). Oprócz propozycji w mailu należy podać imię i nazwisko autora oraz telefon do kontaktu. Każda osoba może przesłać dowolną ilość propozycji. Zwycięzca oprócz nagród otrzyma specjalny certyfikat potwierdzający zwycięstwo w konkursie.

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 5a

tel. 32 210 55 00

new / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA