pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 9 grudnia 2011
  • 14 grudnia 2011
  • wyświetleń: 14885

VIII Jarmark Świąteczny

Za nami:

W sobotę rozpoczął się VIII Pszczyński Jarmark Świąteczny. Na stoiskach znajdziemy m.in. oryginalne prezenty, regionalne wyroby kulinarne, świąteczne ozdoby.

W tym roku po raz pierwszy na jarmark można wejść przez jedną z dwóch specjalnie na tę okazję zbudowanych bram. Tym samym zmieniła się jego lokalizacja oraz wprowadzono tymczasową zmianę organizacji ruchu na rynku.

Na dwóch stoiskach w ramach projektu Kreator można zakupić oryginalne rękodzieła, wyrabiane przez naszych lokalnych rękodzielników, a także wyroby przygotowane przez podopiecznych Śląskiego Hospicjum dla dzieci z siedzibą w Pszczynie. Pieniądze zebrane ze sprzedaży ozdób zostaną przekazane na rzecz hospicjum.

VIII Jarmark Świąteczny w Pszczynie - 3.12.2011 · fot.


Tegoroczna lokalizacja JarmarkuW czasie jarmarku na scenie zaplanowano cztery koncerty świąteczne. Dwa z nich już się odbyły: 10 grudnia - Zima, śnieg i święta i 11 grudnia - zespół Cadelight Supper.

W najbliższych dniach zaplanowano jeszcze wystepy:
17 grudnia, godz. 11.00 - zespół Jedynka i Małe Jankowianki
18 grudnia. godz. 14.00 - koncert świąteczny

Jarmark potrwa przez dwa tygodnie do 24 grudnia włącznie.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA