pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 28 listopada 2011
  • wyświetleń: 4997

Iskra na stadionach Ekstraklasy

Zawodnicy Szkółki Piłkarskiej Miejskiego Klubu Sportowego Iskra Pszczyna w trakcie trwania rundy jesiennej odwiedzili kilka stadionów zespołów Eksraklasy i I ligi.

31 października Szkółka Piłkarska Miejskiego Klubu Sportowego Iskra Pszczyna zorganizowała wyjazd żaków na mecz ekstraklasy Ruch Chorzów kontra Polonia Warszawa. Nasze żaki nie tylko obserwowały mecz z trybun ale także wyprowadzały piłkarzy na mecz.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu oraz foto relacji z tego wydarzenia.Żaki: Na meczu ekstraklasy Ruch Chorzów - Polonia Warszawa - 31.10.2011


Wcześniej na meczu polskiej ekstraklasy byli także trampkarze starsi. Podopieczni Henryka Wity gościli na stadionie Ruchu Chorzów podczas meczu z Widzewem Łódź.

Z kolei na ciekawym meczu I ligi Piast Gliwice kontra Arka Gdynia 10 listopada byli trampkarze młodsi z rocznika 1999.

Stadion Miejski we Wrocławiu 25.11.2011
fot.


W miniony piątek tym razem we Wrocławiu starcie wicemistrza z mistrzem Polski oglądali zawodnicy z rocznika 2003. Mecz Śląska Wrocław z Wisłą Karków, a przede wszystkim wizyta na arenie Mistrzostwa Europy 2012 była dla młodych zawodników nie lada przeżyciem.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z piątkowego hitu 15. Kolejki T Mobile Ekstraklasy.

Żaki: Na meczu ekstraklasy Śląsk Wrocław - Wisła Kraków - 25.11.2011 · fot.


43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA