• wyświetleń: 1152

Trampkarze młodsi: wygrana

W miniony czwartek odbyła się czwarta kolejka Tyskiej Ligi trampkarzy Młodszych grupa III. Na boisku Piast zmierzyły się zespoły MKS Iskra Pszczyna 2000 oraz Czapla Kryry.

Trampkarze młodsi: Iskra - Czapla Kryry 29.09.2011

Pszczynianie rozpoczęli bardzo mocno i już po pięciu minutach prowadzili 3:0. Zawodnicy Czapli szybko wyciągnęli wnioski i zaczęli stawiać opór oraz raz za razem zagrażać bramce strzeżonej przez bramkarzy Kamila Świdra a po przerwie Szymona Grzywy. Wynik do przerwy 5:2. W drugiej części gry nasz zespół kontrolował sytuację na boisku dokładając cztery bramki a tracąc tylko jedną. Wynik końcowy 9:3

MKS Iskra 2000 - Czapla Kryry 9:3
Bramki: Mateusz Wala x3,Fabian Pustelnik x2, Piotr Noga x2, Kamil Pustelnik, Dawid Szromek,